Spotkania z klientami odbywają się w siedzibie kancelarii w Łodzi, przy ul. Rewolucji 1905 r. 68/70 lok. 33 jedynie po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu terminu (w razie braku kontaktu prosimy ponawiać próby w godzinach późniejszych).

Tel: 692 117 708

Adwokat Joanna Niesiołowska-Księżak prowadzi sprawy przede wszystkim przed sądami w Łodzi, Zgierzu i Brzezinach. Ze względu na wagę sprawę wyjątkowo możliwe jest również przyjęcie do prowadzenia spraw w innych sądach (Łowicz, Tomaszów Mazowiecki, Piotrków Trybunalski, Pabianice, Łask). 

W wypadku klientów, których sprawy prowadzone są przed innymi sądami, możliwe jest jedynie udzielanie porad i przygotowywanie odpowiednich pism procesowe.  

Kancelaria mieści się w Łodzi, przy ul. Rewolucji 1905 r. 68/70 lok. 33 (nowy, żółty budynek położony na północnej stronie ulicy na odcinku między ulicami Sterlinga i Kamińskiego). Przy wejściu od ulicy jest brama z domofonem, należy przejść podwórkiem do klatki C (druga po lewej stronie) - jest kolejny domofon. Kancelaria mieści się na IV piętrze (jest winda).